KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12577507
nr 1257 7507
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Oljemålning, Jonas Fredén (f. 1959), Sverige. Fågel, signerad. 1984. Olja på duk, 90x90
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 27 maj 2019
kl 19:08:37
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
Jonas Fredén
Läs mer om Jonas Fredén